درباره ما

درباره ما - رسانه بیت مسترینگ موزیک

رسانه بیت مسترینگ موزیک در راستای بهبود صنعت موسیقی ، افزایش سطح آگاهی ،آموزش و حمایت از هنرمندان کشور ایران فعالیت می کند و تابع قوانین این کشور می باشد.

رسانه بیت مسترینگ موزیک از سال 1398 فعالیت خود را در زمینه ی آهنگسازی ، میکس مستر ، طراحی کاور ، تولید ویدیو موزیک ، آغاز کرد.

موسیقی، زبان هنر است که احساسات و عواطف انسان را برانگیخته و دنیایی پر از نوآوری و خلاقیت را می‌آفریند. ما در پلتفرم تخصصی موزیک بیت مسترینگ خود با افتخار پلی بین هنرمندان گرامی و مخاطبان علاقه‌مند به هنر موسیقی قرار گرفته‌ایم. اینجا، جایی است که پیچیدگی‌های فنی به زیبایی‌های شنیداری تبدیل می‌شوند.

 

 

خدمات حرفه‌ای میکس و مسترینگ

 

استودیوی ما با به‌کارگیری جدیدترین تکنولوژی‌ها و تجهیزات استاندارد موسیقی و با داشتن تیمی متشکل از متخصصین و مهندسین صدا به شما کمک می‌کند تا آثار هنری‌تان را با بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی عرضه کنید. ما به دقت تفاوت‌های ظریف حسی در هر قطعه کار شما را درک کرده و با دانش فنی خود آن‌ها را به آهنگی دلنشین و شنیدنی تبدیل می‌کنیم.

 

 

دسترسی به جدید ترین آهنگ ها در بیت مسترینگ

در رسانه بزرگ بیت مسترینگ به راحتی می توانید به انواع آهنگ جدید و به روز دسترسی داشته باشید و صورت آنلاین گوش بدهید و در صورت نیاز دانلود کنید همچنین می توانید به بیوگرافی و زندگی نامه خوانندگان دسترسی داشته باشید .

بنر

شما دوستان می توانید برای ارتباط با رسانه بیت مسترینگ موزیک از طریق فرم زیر انتقادات ، پیشنهادات ، شکایات خود را با ما در بیان بگذارید.

4.9/5 - (46 امتیاز)