گلچین بهترین آهنگ های گادپوری (GODPOORI) با کیفیت بالا + پخش آنلاین

دانلود گلچین بهترین آهنگ های گادپوری با کیفیت ۳۲۰+ بیوگرافی

در این بخش به راحتی می توانید به گلچین بهترین آهنگ های رپ گادپوری دسترسی داشته باشید و تمام آهنگ های قدیمی و جدید گادپوری را به صورت انلاین گوش دهید و در صورت نیاز دانلود کنید.

آهنگ های گادپوری

در این بخش به راحتی می توانید به گلچین بهترین آهنگ های رپ گادپوری دسترسی داشته باشید و تمام آهنگ های قدیمی و جدید گادپوری را به صورت انلاین گوش دهید و در صورت نیاز دانلود کنید.

گادپوری
گادپوری

زندگی نامه گادپوری

گاد پوری، یکی از خواننده های مطرح و مشهور دنیای موسیقی رپ ایران است که در ادامه  این مقاله به بررسی زندگی و آثار او می‌پردازیم.

 پوریا بشیری،یک خواننده رپ است که در سال ۱۳۷۴ در استان گیلان به دنیا آمد.

 او با استعداد و توانایی های خاص خود، جایگاهی خوبی در صحنه موسیقی رپ ایران به دست آورده است

. گاد پوری  یک رپر معروف زیرزمینی است و با تلاش و پشتکار خود، تصمیم گرفته است در ایران بماند و به مهاجرت روی ندهد.

 همواره با سبک متفاوت و قدرتمند خود، گاد پوری توانسته است طرفداران زیادی را به خود جذب کند و نامش را در دنیای موسیقی برجسته کند.

بیوگرافی گادپوری

 رپر معروف گاد پوری، یا همان پوریا بشیری، در سال ۱۳۷۴ در استان گیلان به دنیا آمد و پس از شروع فعالیت های خوانندگی در حوزه رپ، به عنوان گاد پوری شهرت یافت. او در زمینه آهنگ‌های رپ و هیپ هاپ فعالیت دارد و تا به حال موفق شده است یک آلبوم در دنیای موسیقی رپ منتشر کند.3

او در همکاری با هنرمندانی مانند 021 کید و هیپاپولوژیست ، چرسی ، نیز سابقه همکاری داشته است که به درخشیده شدن بیشتر گادپوری کمک زیادی کرده است.

جریان تصادف گادپوری

پوریا بشیری، معروف به گاد پوری، در حین ضبط یک موزیک ویدیو به واقعه‌ای ناگوار برخورد کرد. یک خودروی پژو پارس که در حال انجام حرکات نمایشی در اطراف او بود، به صورت دنده عقب با او برخورد کرد. از این حادثه، پوریا در ناحیه کمر آسیب دید، اما وضعیت عمومی او خوب است. انتشار ویدیوی از این حادثه، توجه بسیاری از رسانه‌ها و طرفداران این خواننده را به خود جلب کرد و بارها در فضای مجازی منتشر شد

4.8/5 - (10 امتیاز)