دانلود گلچین بهترین آهنگ های سهراب ام جی با کیفیت 320+ بیوگرافی

دانلود گلچین بهترین آهنگ های سهراب ام جی با کیفیت ۳۲۰+ بیوگرافی

در این بخش به راحتی می توانید به گلچین بهترین آهنگ های رپ سهراب ام جی دسترسی داشته باشید و تمام آهنگ های قدیمی و جدید سهراب ام جی را به صورت انلاین گوش دهید و در صورت نیاز دانلود کنید.

سهراب ام جی

در این بخش به راحتی می توانید به گلچین بهترین آهنگ های رپ سهراب ام جی دسترسی داشته باشید و تمام آهنگ های قدیمی و جدید سهراب ام جی را به صورت انلاین گوش دهید و در صورت نیاز دانلود کنید.

سهراب ام جی
سهراب ام جی

زندگی نامه سهراب ام جی

سهراب ام جی، متولد ۱۳۶۶ در شهر تهران، یکی از رپرهای شناخته شده و مطرح ایران است که با نام واقعی سهراب سهراب مصطفوی شناخته می‌شود. وی یکی از اعضای اصلی گروه موسیقی زیرزمینی “زدبازی” است و در میان جوانان ایرانی بسیار محبوب شده‌است.

زندگی هنری سهراب ام جی با علاقه‌مندی به موسیقی رپ و هیپ‌هاپ در سنین جوانی آغاز شد. او از همان ابتدا به سبک‌ها و جریان‌های مختلف رپ علاقمند بود و در این راستا آثار بسیاری از هنرمندان معروف جهان را دنبال می‌کرد

سهراب ام جی از نوجوانی علاقه‌مند به موسیقی بود و تحت تاثیر هنرمندان و گروه‌های رپ آمریکایی نظیر توپاک شکور، ناتوریوس بی.آی.جی و وو تنگ کلن قرار گرفت. علاقه‌ی سهراب به موسیقی رپ موجب شد تا به سمت این ژانر گرایش پیدا کند و به صورت جدی در این حوزه فعالیت خود را آغاز کند.

تلاش‌های او برای ورود به عرصه رپ در کنار دوستانش به ثمر نشست و در نهایت منجر به تشکیل گروه “زدبازی” در سال ۱۳۸۳ شد. گروه زدبازی با سبک خاص و تلفیقی از موسیقی رپ فارسی و موضوعات اجتماعی و عاطفی توانست به سرعت جایگاه خود را در میان جوانان ایرانی باز کند.

در سال‌های پایانی دهه‌ی ۸۰، سهراب ام جی به همراه علیرضا جی جی، بیگرض و آرتا، گروه 021 را تاسیس کرد که بعدها نام آن به “زدبازی” تغییر یافت. گروه زدبازی به سرعت توانست به عنوان یکی از پیشگامان موسیقی رپ فارسی شناخته شود و محبوبیت بسیاری بین جوانان ایرانی کسب کند.

سهراب ام جی با صدای خاص و لحن بیان قدرتمند خود توانست در موسیقی رپ فارسی تأثیرگذاری قابل توجهی داشته باشد. ترانه‌هایی که او خوانده جرأت، جسارت و صراحت خاصی دارند و به مسائل و چالش‌هایی می‌پردازند که جوانان ایران با آن مواجه هستند

.

توانایی وی در بیان واضح و روشن مسائل اجتماعی، موجب شد تا سهراب ام جی به یکی از محبوب‌ترین هنرمندان در میان جامعه جوان ایران تبدیل شود. آثار او مفاهیم عمیقی دارند و همچنین به لحاظ موسیقایی نیز نوآورانه و جذاب ارزیابی شده‌اند

.

زندگی نامه سهراب ام جی در واقع بازتابی از مسیر پرفراز و نشیب یک هنرمند است که با وجود محدودیت‌ها و فراز و نشیب‌های بسیار، توانسته جایگاه ویژه‌ای در صنعت موسیقی ایران به دست آورد. او نه تنها یک رپر است، بلکه به عنوان ترانه‌سرا، تنظیم‌کننده و تولیدکننده موسیقی نیز فعالیت دارد

سال‌های ابتدایی فعالیت هنری سهراب ام جی مصادف بود با دورانی که موسیقی رپ در ایران جایگاه مشخصی نداشت و تنها در زیرزمین‌ها و به صورت غیررسمی تولید و منتشر می‌شد. با این حال، او به همراه چند دوست دیگر تلاش کرد تا صدای خود را به گوش جمعی وسیع‌تری برساند.

4.8/5 - (6 امتیاز)