دانلود گلچین بهترین و جدیدترین آهنگ های سهراب ام جی (Sohrab Mj)

دانلود گلچین بهترین آهنگ های سهراب ام جی با کیفیت ۳۲۰+ بیوگرافی

در این بخش به راحتی می توانید به گلچین بهترین آهنگ های رپ سهراب ام جی دسترسی داشته باشید و تمام آهنگ های قدیمی و جدید سهراب ام جی را به صورت انلاین گوش دهید و در صورت نیاز دانلود کنید.

سهراب ام جی
سهراب ام جی
سهراب ام جی

زندگی نامه سهراب ام جی

سهراب ام جی، متولد ۱۳۶۶ در شهر تهران، یکی از رپرهای شناخته شده و مطرح ایران است که با نام واقعی سهراب سهراب مصطفوی شناخته می‌شود. وی یکی از اعضای اصلی گروه موسیقی زیرزمینی “زدبازی” است و در میان جوانان ایرانی بسیار محبوب شده‌است.

زندگی هنری سهراب ام جی با علاقه‌مندی به موسیقی رپ و هیپ‌هاپ در سنین جوانی آغاز شد. او از همان ابتدا به سبک‌ها و جریان‌های مختلف رپ علاقمند بود و در این راستا آثار بسیاری از هنرمندان معروف جهان را دنبال می‌کرد

سهراب ام جی از نوجوانی علاقه‌مند به موسیقی بود و تحت تاثیر هنرمندان و گروه‌های رپ آمریکایی نظیر توپاک شکور، ناتوریوس بی.آی.جی و وو تنگ کلن قرار گرفت. علاقه‌ی سهراب به موسیقی رپ موجب شد تا به سمت این ژانر گرایش پیدا کند و به صورت جدی در این حوزه فعالیت خود را آغاز کند.

تلاش‌های او برای ورود به عرصه رپ در کنار دوستانش به ثمر نشست و در نهایت منجر به تشکیل گروه “زدبازی” در سال ۱۳۸۳ شد. گروه زدبازی با سبک خاص و تلفیقی از موسیقی رپ فارسی و موضوعات اجتماعی و عاطفی توانست به سرعت جایگاه خود را در میان جوانان ایرانی باز کند.

در سال‌های پایانی دهه‌ی ۸۰، سهراب ام جی به همراه علیرضا جی جی، بیگرض و آرتا، گروه 021 را تاسیس کرد که بعدها نام آن به “زدبازی” تغییر یافت. گروه زدبازی به سرعت توانست به عنوان یکی از پیشگامان موسیقی رپ فارسی شناخته شود و محبوبیت بسیاری بین جوانان ایرانی کسب کند.

سهراب ام جی با صدای خاص و لحن بیان قدرتمند خود توانست در موسیقی رپ فارسی تأثیرگذاری قابل توجهی داشته باشد. ترانه‌هایی که او خوانده جرأت، جسارت و صراحت خاصی دارند و به مسائل و چالش‌هایی می‌پردازند که جوانان ایران با آن مواجه هستند

.

توانایی وی در بیان واضح و روشن مسائل اجتماعی، موجب شد تا سهراب ام جی به یکی از محبوب‌ترین هنرمندان در میان جامعه جوان ایران تبدیل شود. آثار او مفاهیم عمیقی دارند و همچنین به لحاظ موسیقایی نیز نوآورانه و جذاب ارزیابی شده‌اند

.

زندگی نامه سهراب ام جی در واقع بازتابی از مسیر پرفراز و نشیب یک هنرمند است که با وجود محدودیت‌ها و فراز و نشیب‌های بسیار، توانسته جایگاه ویژه‌ای در صنعت موسیقی ایران به دست آورد. او نه تنها یک رپر است، بلکه به عنوان ترانه‌سرا، تنظیم‌کننده و تولیدکننده موسیقی نیز فعالیت دارد

سال‌های ابتدایی فعالیت هنری سهراب ام جی مصادف بود با دورانی که موسیقی رپ در ایران جایگاه مشخصی نداشت و تنها در زیرزمین‌ها و به صورت غیررسمی تولید و منتشر می‌شد. با این حال، او به همراه چند دوست دیگر تلاش کرد تا صدای خود را به گوش جمعی وسیع‌تری برساند.

4.9/5 - (9 امتیاز)